Öt hét Timi’s School táboré volt a nyár utolsó harmada. Két Ovi-Suli, két Junior, és az új típusú hetünk az “Ötösök” táborokban vett részt nagyon sok Tanulónk.

Rengeteg munkával jár minden egyes tábor előkészítése, de ennek ellenére imádom a táboroztatást, hiszen nagyon alaposan felfrissítjük diákjaink angolját, és emellett rengeteget játszunk, szórakozunk. Lehetőségem nyílik beszélgetni a gyerekekkel, sokkal jobban megismerni a kis lelküket.

Olyan dolgok is kiderülnek, amikre eddig nem is gondoltunk. Például, a közmondás: “Aki kiváncsi,….” folytatása sokkal jobb így: “annak meg kell mondani”, mint az eredeti verziójában, illetve felmerült a kérdés, hogy ha van Laura hurrikán, akkor vajon miért nincs Timi néni hurrikán. Halkan jegyzem meg, hogy a családom tudja, hogy létezik a Timi néni hurrikán jelenség, csak ezt nem kötöttem a kérdést felvetőnk, Marci orrára.

Az “Egész nyáron Timi’s School angol.” időszakot ezennel lezárjuk, következzék a 2020/21-es tanév, a “Kőkorszak”.